"Rzeczą, którą najtrudniej jest w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy"
~ Albert Einstein

O Kancelarii

Doradztwo podatkowe

Właściwe rozliczanie się z fiskusem wymaga śledzenia licznych nowelizacji w prawie i to zarówno w prawie polskim, jak i w prawie europejskim. Często niezbędne jest też przeanalizowanie orzeczeń sądów, licznych interpretacji wydawanych przez Ministra Finansów oraz zbudowanie argumentacji celem obrony własnego stanowiska. Ponadto właściwe zarządzanie rozliczeniami podatkowymi ma niebagatelny wpływ na płynność przedsiębiorstwa. 
Kancelaria zapewnia doradztwo podatkowe z zakresu zagadnień danin publicznych dostosowane do potrzeb klienta, w tym także reprezentację w postępowaniach podatkowych oraz sądowo-administracyjnych.
 

Księgi rachunkowe i podatkowe

Każdy przedsiębiorca ma obowiązek prowadzenie ewidencji księgowej. W zależności od formy i od wielkości firmy ewidencja może przyjmować stosunkowo proste formy lub też zaawansowany system ksiąg handlowych. 
Kancelaria prowadzi na rzecz przedsiębiorców zarówno księgi podatkowe jak i handlowe, wraz z niezbędnymi ewidencjami, dbając o ich rzetelność i niewadliwość. Kancelaria sporządza albo też aktualizuje politykę rachunkowości firmy, sporządza sprawozdania finansowe oraz raportuje do organów państwowych (GUS, NBP).
W ramach prowadzenia ksiąg rachunkowych lub podatkowych, kancelaria świadczy też usługi kadrowo-płacowe na rzecz swoich klientów. 
Kontakt
Kancelaria Doradztwa Podatkowego "Tributum" Witold Marcinkiewicz
ul. Os. Czecha 115
61-291 Poznań
Telefon 794338444
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia BerMar multimedia